O firmie

Od lat oferujemy swoje usługi przy wykonywaniu różnego rodzaju robót energetycznych. Dotyczy to zarówno budownictwa ogólnego, jak i przemysłowego. Jesteśmy jednak szczególnie wyspecjalizowani w budowie i modernizacji instalacji elektrycznych. Oferujemy ich zakładanie wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Wykonujemy najwyższej jakości instalacje elektryczne w Legnicy, a przede wszystkim w całej Polsce. Więcej informacji o naszych wykonanych projektach można znaleźć w zakładce realizacje.
Prócz instalacji elektrycznych Legnica, zajmujemy się również montowaniem instalacji alarmowych, linii telekomunikacyjnych czy też lokalizowaniem uszkodzeń kabli. Zakres naszych usług jest duży, dlatego wciąż staramy się poszerzać naszą wiedzę, by spełniać oczekiwania naszych klientów.
Jesteśmy także producentem rozdzielnic oraz złącz kablowych do obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłu.
MS Team Legnica jest firmą elasyczną, świadczącą usługi dopasowane do potrzeb naszych klientów. Rozwiązania się zmieniają, dlatego też wciąż zmieniamy się również my.
Na wykonane roboty udzielamy wieloletniej gwarancji. Zapewniamy terminowość robót zgodnie z ustalonym harmonogramem. Stosujemy umiarkowane stawki, każdorazowo negocjowane z Inwestorem. Gwarantujemy najwyższą jakość opartą o system zarządzania jakością certyfikowany na zgodność z PN-EN ISO 9001:2001 funkcjonujący od 2001 roku.


AKTUALNOŚCI
W naszej zakładce przeczytasz o aktualnościach w branży o realizacjach i doświadczeniach oraz o naszej obecności w środowisku lokalnym

Ekologiczny prąd z odnawialnych źródeł – oszczędność i zrównoważony rozwój

Zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii w ciągu kilku ostatnich lat istotnie wzrosło. Okazuje się, że coraz więcej osób interesuje się możliwością wykorzystania takich instalacji w swoim domu. I faktycznie panele fotowoltaiczne z roku na rok stają się tym źródłem energii, który pojawia się na domach jednorodzinnych. Warto wiedzieć w jakich sytuacjach można przygotować taką instalację ...