MS Team Elektro Sp. z o. o.

ul. Kościuszki 13

59-400 Jawor

tel. 48 76 87 03 651

fax. 48 76 87 03 651

email: biuro@msteam.com.pl

MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest MS Team Elektro SP. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Jaworze ul. Kościuszki 13. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług MS Team Elektro SP. z o. o. Sp. K. oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MS Team Elektro SP. z o. o. Sp. K. dotyczących jej oferty w szczególności poprzez połączenia telefoniczne lub sms z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez MS Team Elektro SP. z o. o. Sp. K. oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MS Team Elektro SP. z o. o. Sp. K. dotyczących jej oferty poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez MS Team Elektro SP. z o. o. Sp. K. oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.