Opis stanowiska:

Praca na budowie na stanowisku elektromontera instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (elektryczne);
  • udokumentowane 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera;
  • aktualne uprawnienia SEP „E” co najmniej do 1 kV;
  • wiedza i doświadczenie z zakresu budowy sieci oraz linii energetycznych nN, Sn.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • narzędzia niezbędne do pracy.

CV oraz kserokopię uprawnień prosimy przesyłać na adres e-mail podany w zakładce Kontakt

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie ofert oraz kosztorysów ofertowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe (energetyka)
  • wiedza z zakresu sieci energetycznych nN, Sn, Wn
  • udokumentowane 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej – ofert,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność przedmiarowania robót budowlano-montażowych,
  • znajomość programu kosztorysowego Norma i AutoCad,
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w dobrze rozumiejącym się zespole ludzi, odpowiedzialne stanowisko dające możliwości rozwoju, motywacyjne wynagrodzenie.