Od lat oferujemy swoje usługi przy wykonywaniu różnego rodzaju robót energetycznych. Dotyczy to zarówno budownictwa ogólnego, jak i przemysłowego. Jesteśmy jednak szczególnie wyspecjalizowani w budowie i modernizacji instalacji elektrycznych. Oferujemy ich zakładanie wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Wykonujemy najwyższej jakości instalacje elektryczne w Legnicy, a przede wszystkim w całej Polsce. Więcej informacji o naszych wykonanych projektach można znaleźć w zakładce realizacje.

Prócz instalacji elektrycznych Legnica, zajmujemy się również montowaniem instalacji alarmowych, linii telekomunikacyjnych czy też lokalizowaniem uszkodzeń kabli. Zakres naszych usług jest duży, dlatego wciąż staramy się poszerzać naszą wiedzę, by spełniać oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy także producentem rozdzielnic oraz złącz kablowych do obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłu.

MS Team Legnica jest firmą elastyczną, świadczącą usługi dopasowane do potrzeb naszych klientów. Rozwiązania się zmieniają, dlatego też wciąż zmieniamy się również my.

Na wykonane roboty udzielamy wieloletniej gwarancji. Zapewniamy terminowość robót zgodnie z ustalonym harmonogramem. Stosujemy umiarkowane stawki, każdorazowo negocjowane z Inwestorem. Gwarantujemy najwyższą jakość opartą o system zarządzania jakością certyfikowany na zgodność z PN-EN ISO 9001:2001 funkcjonujący od 2001 roku.